طرح و شهر یک ساله شد

یک سال گذشت. پارسال در چنین روزی، وبلاگ طرح و شهر متولد شد. (گویا پایگاه پرشین بلاگ نیز با تغییر قالب ها و فرمت خود به استقبال این سالگرد رفته است!) بیان مسائل تخصصی معماری و شهرسازی، ایجاد مکانی برای هم اندیشی و تبادل نظر، اطلاع رسانی و افزایش دامنه آگاهیهای عمومی و فردی درباره موضوعات مختلف حرفه ای، از اهداف اصلی ایجاد این فضای مجازی بود.گرچه همواره میانگینی از نظرات بازدیدکنندگان بهترین سنجه برای ارزیابی یک وبلاگ می باشد اما حداقل می توان ادعا کرد که تمامی کوشش ممکن جهت حرکت به سمت اهداف ترسیم شده و عدم تخطی از اصول اولیه مد نظر، انجام گردیده است. در این میان، توجه به کیفیت مطالب بجای کمیت آنها، بیان دیدگاهها و برداشت های شخصی از رویدادها و موضوعات تخصصی، رویکردی بوده که بسیار بر آن تاکید گردیده است.

در نهایت اینکه، شاید آشنایی با تعداد زیادی از دوستان، همکاران و صاحبنظران معماری و شهرسازی و آگاهی از بسیاری نظرات و حوزه های تخصصی بزرگترین دستاورد این حضور یک ساله در دنیای مجازی بوده است. امیدوارم که در ادامه، این وبلاگ پرمحتواتر و در جهت ایجاد همفکری ها و گسترش ارتباطات حرفه ای تاثیرگذارتر گردد. امری که به یقین، نظرات، پیشنهادات و انتقادات دوستان و بازدیدکنندگان نقشی کلیدی در دستیابی به آن ایفا خواهند نمود.

3of4qdombpwfsi38apyf.gif
/ 7 نظر / 21 بازدید
م.میرغلامی

جشن تولد ! یک سالگی طرح و شهر را تبریک می گوییم

سایه

سلام.اگر دوست دارین درباره معماری متحرک بیشتر بدونین یه سر به وبلاگ من بزنین با تشکر بای

نصیر زرین پناه

آقای کاشانی‌جو عزیز، سلام و یک‌سالگی وبلاگتان مبارک. لطفاً نظرتان را در مورد نحوه‌ی ادامه‌ی ضیافت‌ها و بویژه پیشنهادات جدیدی که از جانب دوستان مطرح شده اعلام کنید تا بعد از جمع‌بندی نظرات، با طرح موضوعات برای ضیافت پنجم در خدمت‌تان باشم. ممنونم.

محمدرضانظافت

جناب کاشانی جو تلاش یکساله شمارا ارج مینهم. و یک سالگی طرح و شهر را تبریک می گوییم