دفاعیه رساله دکتری

جلسه دفاعیه رساله دکتری اینجانب "تدوین اصول همپیوندی میان حمل و نقل همگانی با فضاهای شهری پیاده مدار با رویکرد پایداری" در روز سه شنبه مورخ 20 بهمن ماه راس ساعت 11 در دانشکده هنر و معماری واحد علوم و تحقیقات برگزار شد و حائز درجه عالی و سقف نمره ممکن (19.5) که ظاهرا تاکنون بیسابقه بوده است، گردید.

به ترتیب از راست: خودم، دکتر مصطفی بهزادفر (داور خارجی)، دکتر حمید ماجدی (استاد مشاور)، دکتر مصطفی عباس زادگان (داور خارجی)، دکتر حسین ذبیحی (ناظر)، دکتر فرح حبیب (داور داخلی)، دکتر سیدمجید مفیدی (استاد راهنما) به هنگام قرائت نتیجه داوری

به ترتیب از راست: خودم، دکتر مجید مفیدی و پدرم

پی نوشت: از تمامی اساتید محترم راهنما، مشاور و داوران دفاعیه همچنین کلیه دوستانی که در فرآیند انجام رساله به اشکال مختلف کمک کارم بودند، تشکر کرده و آرزومندم که در مسیر دانش -راهی که در آغاز آن هستم- بتوانم دانشجوی خوبی باشم. در نهایت امیدوارم پایان یافتن رساله فرصت بیشتری را برای بودن در دنیای مجازی و به روز کردن مطالب طرح و شهر برایم فراهم نماید. 

/ 5 نظر / 30 بازدید
مريم

سلام خوبي ؟ وبلاگ بسيار خوبي داري اگه موافق باشي با هم تبادل لينک کنيم ؟ اگه موافقي منو با عنوان کسب درآمد از اينترنت لينک کن سپس منو تو نظرات با خبر کن تا منم سريع لينکت کنم !

رضا بختیاری

سلام استاد تبریک میگم حیف که دیگه از دانشگاه بیرونم کردن دیگه نمیتونم بازم باشما واحد بر دارم ولی خیلی خوشحال شدم براتون

دیانت فر

با درود و آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز و خانواده بزرگوارتان از ورود رسمی شما به عرصه پزوهش و تحقیق بسیار خرسند شدم و مفتخرم که شما را از معدود دانش آموختگانی می دانم که وجودشان برای میهن عزیزمان مایه نیکویی و فخر خواهد بود .

نورمحمد افشار

سلام.امیدوارم به یاد داشته باشی منو.از همکلاسای معماری علم و صنعت!بسیار خوشحال شدم از دیدن شما در دنیای مجازی و بسیار خوشحالتر از اتمام دوره دکتری.

علی

سلام آقا این عکسات همش خراب شده لطفا دوباره بزار ببینیم