دوباره سلام!!

پس از غیبتی حدودا دو ماهه که ناشی از مجموعه عواملی چون مشکلات فنی سایت پرشین بلاگ و همچنین سفر اینجانب به اروپا بود‌ امیدوارم که این وبلاگ بتواند پربار تر از گذشته مجالی  برای طرح مسائل تخصصی معماری و شهرسازی و ارتباط با دوستان و همکاران عزیز باشد.

سفر به اروپا (کشورهای فرانسه٬ بلژیک٬ هلند و ایتالیا) تجربه بسیار جالب و ارزنده ای بود که قصد دارم بتدریج مطالبی را در مورد جنبه های گوناگون تخصصی در این کشورها ارائه نمایم. در این راه صمیمانه پذیرای نقطه نظرات دوستان هستم.

در ضمن هفته گذشته سمیناری در همین رابطه تحت عنوان «اصول شهرسازی در کشور فرانسه» در حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران برگزار شد که با استقبال  بسیار خوب متخصصان و همکاران همراه گردید.

1082.jpg

/ 1 نظر / 18 بازدید
ورود 13- ممنوع

از وبلاگتان بهره لازم رابرده ایم شما هم به ما سربزنید اگر برایتان ممکن میباشد وبلاگهای من را در لینکستان خود قرار دهید تا زیر سایه شما نسیمی به ما بوزد و بازدیدکنندگان شما گوشه چشمی به وبلاگ ما داشته باشند پیروز باشید به امید روزی که وبلاگهای من باعث شادی و امید شما دوست عزیز شود=> http://www.dvp.mihanblog.com کلیک کن تو قلب من http://www.iranmaxim.mg-blog.com وبلاگهای +/- جایزه 800 دلاری http://www.mamno-13.blogsky.com ورود 13- ممنوع http://www.shovaliehsabz.blogfa.com عشق شوالیه سبز http://www.emailiranian.persianblog.ir شانس درخونه تو زده