نوروز مبارک

فرا رسیدن سال 1387 را به تمامی دوستان، همکاران و بازدیدکنندگان این وبلاگ تبریک و شادباش گفته و سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، صلح و شادکامی را در تمامی عرصه های زندگی برای تمامی ایرانیان در هر کجای پهنه این گیتی آرزومندم.

گزینش فصل بهار بعنوان آغاز سال شمسی از سوی ایرانیان باستان نشان از هوشیاری و احترام کامل آنان به طبیعت بوده و  بی شک زیباترین و بهترین انتخابی است که قابل مقایسه با هیچیک از دیگر فرهنگ های جهان نیست. به امید روزی که مردم ایران دیگر بار تدبیر زندگانی خویش را بر دانایی، مهرورزی و عدالت طلبی بنا نهند و جایگاه شایسته خویش را در دنیا بازیابند.

  
40ccaa8a795eea2b9c8652be61fff52d.jpg 
/ 5 نظر / 17 بازدید
فضای رویداد

فضای رویداد روزهایی سرشار از موفقیت برای شما آرزومند است. سال نو مبارک

محمدرضا منعام

سلام آقای دکتر من هم سال خوب و پر باری را برای شما آرزو مند هستم.امیدوارم در این سال به موفقیت های بسیاری نائل گردید.

نصیر زرین پناه

آقای کاشانی‌جو، از شما دعوت می‌کنم تا در پنجمین ضیافت وبلاگ‌های معماری با موضوع «از فضا» شرکت کنید. به امید دیدارتان.

میرغلامی

سلام سال نو مبارک. مدتی است چند موضوع ذهنم را مشغول کرده و یکی از آنها مقایسه ساز و کار و سلسله مراتب اجرایی طراحی و اجرای پروژه های شهری و تعامل سازمانهای مختلف مسول با مردم در تهران و اینجا است البته این خودش یک لیست شد! سایت شهرداری تهران تا حدی به ارتباط شهرداری های مناطق مختلف و دغدغه های شان که در انواع و اقسام بخش نامه ها و قوانین منعکس است اشاره می کند اما درک سیستم کاری و ضعفها و کمبودها را کسی درک می کند که درون سیستم باشد. اینجا مثلا این قبیل امور بین کانسیل های (شورا) مختلف تقسیم شده و برایم جالب بود تا مقایسه ای از نقاط قوت و ضعف مدیریت این دو شهر یعنی تهران و ملبورن را مطرح کنم شاید به شکل یک مقاله البته بعد از اتمام رساله. اگر در این زمینه ایده ای داشتی خوشحال می شوم نظرت را بدانم.

میرغلامی

ملبورن 2030 تهران 1400!! http://www.dse.vic.gov.au/dse/nrenpl.nsf/FID/-F2FD04FADE156B3ACA256D480003CEF9?OpenDocument