نراه اندازی پایگاه خبری شهر الکترونیک (ECNN)

پایگاه خبری شهر الکترونیک با هدف انتشار مطالب مختلف در رابطه با ابعاد گوناگون مسائل شهری و به ویژه با تاکید بر آگاه سازی هرچه بیشتر شهرداریها و کلیه فعالان امور اجرایی و مدیریتی در شهرهای کشورمان، در روز شنبه 19 آذر 1390 به صورت رسمی راه اندازی شد.

 

 

این پایگاه خبری که جمعی از بهترین صاحبنظران، دانشگاهیان، حرفه مندان و روزنامه نگاران حوزه های شهری با آن همکاری می نمایند، متعلق به بخش خصوصی بوده و بدون هیچگونه وابستگی به سازمان های دولتی و عمومی اداره می شود. که همین امر استقلال مجموعه و پایبندی هرچه بیشتر بر بیان واقعیت ها و نقد منصفانه فعالان امور شهری را در سطوح مختلف تضمین می نماید. گرچه هدف اصلی این پایگاه خبری بیشتر از آنکه انتقاد از وضع موجود باشد، افزایش آگاهی دست اندرکاران در شهرداریها و حرفه مندان مرتبط، ایجاد ارتباط میان متخصصان و سازمان های اجرایی و در نهایت افزایش کیفیت زندگی در شهرهای کشورمان می باشد.

پایگاه خبری شهر الکترونیک را می توانید در این آدرس ملاحظه فرموده و با بیان نقطه نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود، همکاران این مجموعه را در غنای هرچه بیشتر آن یاری فرمایید. در ضمن، کلیه علاقمندان و صاحبنظران می توانند نوشتارهای خود را در حداکثر 1000 کلمه در حوزه های گوناگون مدیریت شهری و شهرسازی و یا درخصوص مسائل و چالش های شهرهای مختلف کشورمان به این آدرس پست الکترونیکی ارسال نمایند تا پس از بررسی با نام خودشان در پایگاه خبری منتشر گردد.

/ 4 نظر / 16 بازدید
ایمان آرزه

عرض سلام و ادب و احترام خوشحالم که با ورود به وبلاگ شما مطالب جدید و جالبی را دیدم و حسابی بهره بردم برای شما وبلاگ نویس خوش ذوق آرزوی موفقیت دارم اگه وقت داشتین و زحمتی نبود خوشحال می شم به وبلاگ من هم سری بزنید و مکتوب نظرتونو اعلام کنید ارادتمند - ایمان آرزه

ایمان آرزه

سلام جناب کاشانی جو خوشحال شدم که به وبلاگ من سر زدین و خوشحال تر شدم که با مطالب من و نظراتم مخالفت کردید! اظهار نظر شما برای من محترمه اما نکته ای را لازم می دانم عنوان کنم در رابطه با مطالب ورزشی که روی وبلاگم نوشته ام احساساتی عمل نکرده ام حدود یک دهه است که در ورزش هستم و با اکثر بزرگان ورزش رفت و آمد خانوادگی دارم و به خوبی می دانم چه کسی چگونه مدارج ترقی را طی کرده من همواره از انتقاد و مخالفت نسبت به مطالبم بیشتر از موافقت دوستان استقبال می کنم البته انتظار دارم مخالفت ها با دلیل و راهکار باشد تا من هم پی به نقاط ضعفم ببرم در رابطه با رضازاده، دبیر و دایی کماکان موضع قبلی خودم را دنبال می کنم ضمن اینکه شما یک کارشناس امور شهری هستید و من یک کارشناس ورزشی نظرات شما محترم اما به مطالبی که می نویسم اعتماد کنید درود بر شما

ایمان آرزه

سلام با مطلب جدیدی به روزم تقاضا دارم به وبلاگم سری بزنید، مطلبم رو بخونید و نظر قشنگتونو ثبت کنید بی نهایت ممنون

مجید

سلام دکتر چشم از این به پس آدرس منابع رو مینویسیم من اصلاح کردم میتونی بیایی و ببینی