نوروز خجسته باد

فرا رسیدن سال 1392 را به تمامی دوستان، همکاران و بازدیدکنندگان این وبلاگ تبریک و شادباش گفته و سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، صلح و شادکامی را در تمامی عرصه های زندگی برای تمامی ایرانیان در هر کجای پهنه این گیتی آرزومندم.

 

 

گزینش فصل بهار بعنوان آغاز سال شمسی از سوی ایرانیان باستان نشان از هوشیاری و احترام کامل آنان به طبیعت بوده و  بی شک زیباترین و بهترین انتخابی است که قابل مقایسه با هیچیک از دیگر فرهنگ های جهان نیست. به امید روزی که مردم ایران دیگر بار تدبیر زندگانی خویش را بر دانایی، دوستی و راستی بنا نهند و جایگاه شایسته خویش را در دنیا بازیابند.

/ 1 نظر / 26 بازدید
امید

سلام مطالب مفیدی داری واقعا . از زحمات شما متشکرم . من همیشه به وبلاگ سر میزنم این مجله که آدرسش در زیر میزنم بنظرم بد نباشه معرفیش کنید تا همه استفاده کنند http://www.mspir.ir ماهنامه ساختمان و پلیمر سایت های مرتبط دیگر که بنظم خالی از لطف نیست معرفی کنید مجتمع اطلاع رسانی صنعت ساختمان و راه کشور www.irholding.ir نمایشگاه و کلینیک مجازی صنعت ساختمان www.anboohsaz.ir شبکه اطلاع رسانی صنوف مسکن ایران www.samair.ir پایگاه اطلاع رسانی انبوه سازان ایران www.anboohsazan.com