نظرخواهی از دانشجویان نیمسال اول تحصیلی 91-92

با توجه به اتمام نیمسال اول تحصیلی 1391-1392 از کلیه دانشجویانی که در این ترم با بنده کلاس داشته اند، درخواست می گردد نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را حتما با ذکر نام درس برای اینجانب ارسال دارند.

پیشاپیش از تمامی کسانی که در این نظرخواهی مشارکت می نمایند سپاسگزاری کرده و امیدوارم که نتایج این امر سبب ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت دروس ارائه شده به دانشجویان ترم های آتی گردد.

/ 5 نظر / 18 بازدید
بچه های معماری

استاد اونوقت کاربردی هم داره؟ نه والله. سه ترم با شما هستیم ، سه ترم انتقادوپیشنهاد میدیم،سه ترم همونید..[شرمنده]

شاگرد شما

با سلام خدمت استاد ارجمند. درس مبانی برنامه ریزی طراحی محیط شهری .بسیار عالی و همه دانشجویان کارشناسی ارشد از شیوه تدریس وهم از نحوه ارایه بسیار راضی هسند.ارزوی توفیق و سلامتی برای جنابعالی

shs

با سلام و سپاس فراوان درس برنامه ریزی و طراحی محیط شهری متاسفانه در دوره کارشناسی ارشد وقت آنچنانی برای تدریس وجود نداره و بنظرم استاد فقط وقت اینرو داره تا سرنخ هایی رو به دانشجو بده تا دانشجو در جستجوی اون باشه،بنظرم شما هم همین روش رو اعمال کردید و به نسبت شلوغی کلاس در این امر موفق بودید.ولی مشکلی که خودم داشتم و البته شما هم از روی ناچاری این کارو کردید،گروهبندی کردن بچه ها بود برای ارائه مقاله!شاید جلساتی که برای ارائه ی شفاهی مقاله هزینه شد میتونست بهتر استفاده بشه و هر دانشجویی به تنهایی مقاله ای ارائه بده با مدت کوتاهتر و حتا ارائه شفاهی مقاله رو می شد بصورت داوطلبی برگزار کنید و بیشتر توجه رو روی نگارش کتبی خود مقاله بصورت فردی معطوف می کردید.شاید اینطوری سودمندی این درس بیشتر احساس می شد.اون چیزی که برای من اتفاق افتاد عدم بهره ی علمی کافی در همین جلسات ارائه شفاهی بود. البته این صحبت منکر نکات مثبت شما نیست و بخاطر محدودیت در زمان و نگارش کلمات به همین نقد اکتفا می کنم.در پایان هم بنظرم امتحان فاینال خیلی خوب طرح شده بود و برخلاف بسیاری از امتحانات از نظر من از معدود امتحانات استاندارد بود.

سیدفتاح موسوی بردبار

سلام به استاد عزیرم امیدوارم همیشه سلامت و سر بلند و پیروز باشید. و با حضور خودتون تو دانشگاه به عنوان مدیر گروه مشکلات ما کمتر بشه و موقع انتخاب واحدها انتخاب واحد برای ما آسونتر بشه . من این ترم نتونستم با شما هیچ کلاسی بردارم .

م-م

باسلام وخسته نباشید جناب دکترسخت گیری بیش از اندازه نشان دهنده یاستاد خوب بودن نیست متاسفانه دراین دانشگاه چیزی که از استادان زیاد ندیدم اخلاق است بعضی از استادان با بد اخلاقی و توهین به دانشجویان میخواهند بگویند خیلی استاد هستند در صورتی که نشانه استاد خوب اول اخلاق است ورود استادان جوان وبی تجربه وندانم کار باید هم دانشجویانی ...... درمورد شما هم باید بگویم که درنظرگرفتن مشکلات دانشجویان مخصوصا متاهلین در موقع انتخاب واحد یکی از وظایف شماست .استادانی که می خواهند بگویند ما خیلی استادیم کم نمره میدهند زیاد کار میخواهند و زیاد چیزی یاد نیدهند و در کارهای عملی بیشتر سلیقه ای نمره میدهند