طرح و شهر

بیان مسائل تخصصی معماری و شهرسازی، ایجاد مکانی برای هم اندیشی و تبادل نظر، اطلاع رسانی و افزایش دامنه آگاهیهای عمومی و فردی درباره موضوعات مختلف حرفه ای، از اهداف اصلی ایجاد این فضای مجازی می باشد

برگزاری دوره طراحی شهری (2)

پیرو ارائه دوره طراحی شهری (1) از مجموعه مباحث 30گانه دوره های مدیریت شهری مرکز اطلاعات تخصصی مدیریت شهری (UMIC) در مردادماه، دوره طراحی شهری (2) در سالن اجتماعات حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در تاریخ 14 مهرماه برگزار گردید. برای اینجانب به عنوان مدیر این دوره، به شخصه فرآیند برنامه ریزی، هماهنگی و تنظیم مطالب حاوی نکات آموزنده و جدید بسیاری بود که از یکایک اساتید و همکاران کمال سپاسگزاری را دارم.

 امید که با توجه به نوپا بودن رشته طراحی شهری در ایران و کمبود مشهود اطلاعات تخصصی در این زمینه، از این دست دوره های آموزشی به ویژه برای مدیران و متولیان امر در شهرداریها و سازمانهای اجرایی در کشور هرچه بیشتر برگزار گردد. مسوولان شهرها و مراکزی که مایل به برگزاری این دوره در شهر خود یا شرکت در آن می باشند می توانند با مرکز اطلاعات تخصصی مدیریت شهری یا با ایمیل اینجانب تماس داشته باشند. فهرست اساتید و عناوین ارائه شده در دوره طراحی شهری (2) به شرح ذیل می باشد:

 

  

 

 آقای دکتر خشایار کاشانی جو

 

عنوان: جزییات واجد اهمیت در پروژه های طراحی شهری

 

آقای دکتر حمیدرضا موسوی

عنوان:  تحقق پذیری و درآمدزایی پروژه های طراحی شهری

(بازخوانی تجربیات محلات و رفسنجان)

 

نمایی از سالن همایش حوزه معاونت شهرسازی و معماری -محل برگزاری دوره-

 

 

پذیرایی میان برنامه از حضار در سالن غذاخوری حوزه معاونت شهرسازی و معماری 

 

 

 

آقای دکتر خشایار کاشانی جو

عنوان: فرآیند انتخاب مشاور برای طرحهای توسعه شهری

 

(تجربه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران)

 

خانم دکتر شادی عزیزی

عنوان: نقش مشارکت مردم در فرآیند طراحی شهری (تجربه بم) 

  
نویسنده : خشایار کاشانی جو ; ساعت ۱٠:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٢۳
تگ ها :