طرح و شهر

بیان مسائل تخصصی معماری و شهرسازی، ایجاد مکانی برای هم اندیشی و تبادل نظر، اطلاع رسانی و افزایش دامنه آگاهیهای عمومی و فردی درباره موضوعات مختلف حرفه ای، از اهداف اصلی ایجاد این فضای مجازی می باشد

دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری

مرکز معماری ایران به عنوان یکی از بزرگترین و تخصصی ترین موسسات آموزشی شهرسازی و معماری کشور و با استفاده از همکاری برجسته ترین اساتید دانشگاهی و بهترین امکانات آموزشی سمعی و بصری، امروزه به جایگاهی شناخته شده در جامعه حرفه ای دست یافته و براساس پیشینه فعالیت های مستمر و با کیفیت و ارائه خدمات دقیق و موفق، اعتماد و اطمینان حرفه مندان را به خود جلب نموده است.

این مرکز درجهت گسترش فعالیت های خود به تازگی مبادرت به تاسیس دپارتمان مجزای شهرسازی با هدف توسعه آموزش مطالعات شهری در میان علاقمندان، دانشجویان، حرفه مندان، پرسنل سازمانهای ذیربط دولتی و عمومی و مدیران شهری نموده که مدیریت آموزش این بخش به اینجانب واگذار گردیده است. در اولین گام، دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری با رویکردی جدید و بهره گیری از برترین مدرسان دارای سابقه ممتاز علمی و عملی در جامعه حرفه ای از اواخر مهرماه برگزار خواهد گردید.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام، استفاده از مشاوره تخصصی و آگاهی از منابع می توانند با تلفن های: 88716082-88717591-88717333-88724817 تماس گرفته و یا به وب سایت مرکز معماری ایران مراجعه نمایند. همچنین، حرفه مندان و مدیران شاغل در سازمانهای مرتبط با مسائل شهرسازی همچون شهرداریها، شوراها، وزارت مسکن و... جهت اطلاع از دوره های بازآموزی مرتبط با مسائل مدیریت شهری در رده های مختلف کاری یا ارائه پیشنهادهای همکاری در ارائه خدمات آموزشی می توانند با اینجانب تماس بگیرند.

  
نویسنده : خشایار کاشانی جو ; ساعت ۱٠:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/۸
تگ ها :