طرح و شهر

بیان مسائل تخصصی معماری و شهرسازی، ایجاد مکانی برای هم اندیشی و تبادل نظر، اطلاع رسانی و افزایش دامنه آگاهیهای عمومی و فردی درباره موضوعات مختلف حرفه ای، از اهداف اصلی ایجاد این فضای مجازی می باشد

دومین دوره مسابقه وبلاگ نویسی معماری

نتایج دومین دوره مسابقه وبلاگ نویسی معماری اعلام شد. ضمن تبریک صمیمانه به دوستان عزیز دو وبلاگ فضای رویداد و ایرانشهر که به حق شایسته این انتخاب بوده و جدیت و پشتکار آنان در نشر عمومی دانش معماری و تشکیل پایگاههای اطلاع رسانی تخصصی در فضای مجازی قابل تقدیر است، مراتب تشکر خود را از حسن نظر هیات داوران که این وبلاگ را بعنوان رتبه سوم معرفی نموده و نیز کلیه دوستانی که در رابطه با این گزینش بنده را شرمنده محبت خود نموده اند اعلام می دارم.

در هر حال، جای بسی خوشبختی است که علاقمندی و دغدغه ای که درحدود یک سال و اندی قبل به ایجاد این وبلاگ انجامید (علی رغم حجم کم مطالب ارائه شده در مقام مقایسه با برخی دوستان بسیار فعال) در همین مدت کوتاه اینچنین مورد اقبال جامعه حرفه ای واقع گردیده است. بی شک از این پس مسوولیتی بس سنگین تر متوجه این وبلاگ بوده و درعین حال انگیزه ای مضاعف برای نگارنده که با وجود مشغله های فراوان کاری به ارتقای کیفی (و آرزومندم که هم کمی) این فضای مجازی آن گونه که شایسته بازدیدکنندگان فرهیخته آن است بپردازد. امری که به یقین نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات دوستان و همکاران بهترین راهنما برای طی این مسیر تاکنون بوده و نیز استمراربخش آن در آینده خواهد بود.

  
نویسنده : خشایار کاشانی جو ; ساعت ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۳/۱٥
تگ ها :