طرح و شهر

بیان مسائل تخصصی معماری و شهرسازی، ایجاد مکانی برای هم اندیشی و تبادل نظر، اطلاع رسانی و افزایش دامنه آگاهیهای عمومی و فردی درباره موضوعات مختلف حرفه ای، از اهداف اصلی ایجاد این فضای مجازی می باشد

نراه اندازی پایگاه خبری شهر الکترونیک (ECNN)

پایگاه خبری شهر الکترونیک با هدف انتشار مطالب مختلف در رابطه با ابعاد گوناگون مسائل شهری و به ویژه با تاکید بر آگاه سازی هرچه بیشتر شهرداریها و کلیه فعالان امور اجرایی و مدیریتی در شهرهای کشورمان، در روز شنبه 19 آذر 1390 به صورت رسمی راه اندازی شد.

 

 

این پایگاه خبری که جمعی از بهترین صاحبنظران، دانشگاهیان، حرفه مندان و روزنامه نگاران حوزه های شهری با آن همکاری می نمایند، متعلق به بخش خصوصی بوده و بدون هیچگونه وابستگی به سازمان های دولتی و عمومی اداره می شود. که همین امر استقلال مجموعه و پایبندی هرچه بیشتر بر بیان واقعیت ها و نقد منصفانه فعالان امور شهری را در سطوح مختلف تضمین می نماید. گرچه هدف اصلی این پایگاه خبری بیشتر از آنکه انتقاد از وضع موجود باشد، افزایش آگاهی دست اندرکاران در شهرداریها و حرفه مندان مرتبط، ایجاد ارتباط میان متخصصان و سازمان های اجرایی و در نهایت افزایش کیفیت زندگی در شهرهای کشورمان می باشد.

پایگاه خبری شهر الکترونیک را می توانید در این آدرس ملاحظه فرموده و با بیان نقطه نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود، همکاران این مجموعه را در غنای هرچه بیشتر آن یاری فرمایید. در ضمن، کلیه علاقمندان و صاحبنظران می توانند نوشتارهای خود را در حداکثر 1000 کلمه در حوزه های گوناگون مدیریت شهری و شهرسازی و یا درخصوص مسائل و چالش های شهرهای مختلف کشورمان به این آدرس پست الکترونیکی ارسال نمایند تا پس از بررسی با نام خودشان در پایگاه خبری منتشر گردد.

  
نویسنده : خشایار کاشانی جو ; ساعت ۱:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۸/٢٠
تگ ها :